EN İYİ WINDOWS  HOSTING

En Yüksek Performans Karegen.com'da

ASP.NET sayfalarınızın performans optimizasyonu için ilk şartın Karegen.com sunucularında yayınlanması gerektiğini unutmayın!


ŞİMDİ BAŞLAYIN

En Hızlı ve Güvenli Windows Hosting

Plesk ile tüm kontrol size ait

WINDOWS
HOSTING
Eko

Sizin de sizi anlatan bir sayfanız olsun!

$0.75 /Ay

 • 500 MB Web alanı
 • 1 GB Trafik
 • Plesk Kontrol Paneli
 • Ücretsiz SSL
 • 2 E-posta Hesabı
 • 1 FTP Hesabı
 • 1 Wordpress Sitesi
 • 1 MySQL Veritabanı

WINDOWS
HOSTING
Midi

Başlangıç için iyi bir seçeneğiniz olsun!

$1.58 /Ay

 • 1000 MB Web Alanı
 • 5 GB Trafik
 • Plesk Kontrol Paneli
 • Ücretsiz SSL
 • 5 E-posta Hesabı
 • 1 FTP Hesabı
 • 1 Sub-Domain
 • 1 MySQL Veritabanı

WINDOWS
HOSTING
Super

Bütün kullanıcılar için süper seçenek!

$2.42 /Ay

 • 2 Web Site
 • 10 GB Web Alanı
 • Sınırsız Trafik
 • Plesk Kontrol Paneli
 • Ücretsiz SSL
 • 10 E-posta Hesabı
 • 5 FTP Hesabı
 • 2 MySQL Veritabanı

WINDOWS
HOSTING
Pro

Kurumsal ihtiyaçlarınız için en iyi seçenek!

$3.31 /Ay

 • 50 GB Web Alanı
 • Sınırsız Trafik
 • Plesk Kontrol Paneli
 • Ücretsiz SSL
 • 30 E-posta Hesabı
 • 10 MsSQL Veritabanı
 • Sınırsız Sub-Domain
 • Sınırsız MySQL Veritabanı
Windows Hosting Eko Windows Hosting Midi Windows Hosting Super Windows Hosting Pro
Web Sitesi 1 Adet   1 Adet   2 Adet   1 Adet  
Disk Alanı 500 MB   1 GB   10 GB   50 GB  
Trafik 1 GB / Ay   5 GB / Ay   Sınırsız Trafik   Sınırsız Trafik  
E-Posta 2 Adet   5 Adet   10 Adet   30 Adet  
FTP 1 Adet   1 Adet   5 Adet   10 Adet  
MySQL 1 Adet   1 Adet   2 Adet   10 Adet  
MSSQL 1 Adet   1 Adet   1 Adet   10 Adet  
SSL Ücretsiz   Ücretsiz   Ücretsiz   Ücretsiz  
Plesk
PHP Desteği
SİPARİŞ VER
SİPARİŞ VER
SİPARİŞ VER
SİPARİŞ VER

HOSTING PAKETLERİMİZ

İşlemci, bellek, disk, yedekleme ve bağlantı hızı olarak son teknoloji ile son hız sunan Hosting planlarımız en üst seviyede hizmet almak isteyenler için hazır!

ÜCRETSİZ SSL

Hem kendi verilerinizi, hem de ziyaretçilerinizin güvenliğini sağlamak için kullanılmakta olan Let’s Encrypt tüm Hosting paketlerimizle ÜCRETSİZ olarak verilmektedir. Karegen.com ile güvendesiniz!

ANINDA WEBSITE KURULUMU

Karegen.com’da kayıt ettiğiniz hizmetlerin tamamı anında aktif olmaktadır. Tüm Web Hosting paketlerimizle birlikte, kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanan ve sayfalarınızı dilediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz bir web sitesine de sahip olursunuz. Üstelik ÜCRETSİZ!

ÜCRETSİZ TAŞIMA

Karegen.com’ un sorunsuz hizmetlerinden faydalanmak isteyen kullanıcılarımızın web siteleri teknik ekibimizce ÜCRETSİZ olarak taşınmaktadır. Tek yapmanız gereken kullanıcı hesabınızı aktif etmek!

ÜST DÜZEY GÜVENLİK

Milyarlarca web sitesi içerisinden sizin sitenize kim zarar vermek ister (ki!). Fark etmez, siz güvende olacaksınız. Güvenlik ekibimiz sürekli çalışarak şüpheli etkinlikleri izler, önler ve DDoS saldırısı etkisiz hale getirilir.

İSTENMEYEN E-MAİLLERDEN KURTULUN

Tüm Hosting paketlerinde mevcut Spam Koruma özelliği sayesinde zararlı içeriklere sahip e-postaları engelleyebilirsiniz. Üstelik hiçbir ek ücret ödemeden!

ÜCRETSİZ YEDEKLEME

Önemli verilerinizi yedekleyerek güvence altına alın! Tüm Hosting paketlerimizde dosyalarınız her hafta düzenli olarak yedek alınmaktadır. Böylece, tüm dosyalarınızı ‘’tek tıkla’’ geri yükleyebilirsiniz. (Böylece, dilediğiniz zaman bu verilere ulaşabilirsiniz)

KOLAY YÖNETİM PANELİ

Kullanıcılarımızın hizmetlerini tek noktadan yönetebilmeleri için geliştirdiğimiz Karegen.com Yönetim Paneli sayesinde tüm işlemlerimiz en kısa sürede gerçekleşmektedir. Üstelik, profesyonel kullanıcılarımız için de Plesk Yönetim Paneli de ÜCRETSİZ!

PROFESYONEL DESTEK

20 yılı aşkın tecrübemizle, alanlarında profesyonel Teknik Destek Ekibimiz her zaman yanınızda! İster bireysel, ister kurumsal kullanıcımız olun, 7/24 hizmetinizdeyiz.

HER YERDEN ERİŞİLEN E-MAILLER

POP3 ve IMAP destekli e-mail hesapları sayesinde postalarınıza PC ya da mobil cihazınızdan istediğiniz anda ulaşabilirsiniz. Üstelik e-mail yönlendirme, otomatik cevaplama ve daha birçok özellik ÜCRETSİZ!

Windows Hosting İle Hızlı Bir Başlangıç Yapın

Wordpress Uyumlu

Yeni bir blog sitesi veya kişisel bir site açacaksanız, Plesk Panel'in Wordpress uygulaması ile saniyeler içinde aktif edebilirsiniz.

Joomla Uyumlu

İçerik Yönetim Sistemleri arasında en iyilerden olan Joomla’yı %100 sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Node.js Uyumlu

Node.js ile geliştireceğiniz veya geliştirmekte olduğunuz projeleriniz için ihtiyacınız olan her şey Windows Hosting ile sunulmaktadır.

Python Uyumlu

Python programlama dili ile web sitenizi veya yazılımlarınızı geliştirebilir, veri bilimi veya yazılım testlerini gerçekleştirebilirsiniz.

jQuery Uyumlu

JavaScript kitaplığı olan jQuery, genişletilebilir yapısı, tüm görevler için bir eklentisi olması nedeni ile daha az kod yazmanızı sağlamaktadır.

Django Uyumlu

Django ile ister basit bir web sitesi, ister yüksek yüklü bir web uygulaması olsun, her boyutta ve kapasitede projenizi gerçekleştirebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

SORU & CEVAPLAR

»

Hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır. Diğer bir deyişle; internet için hazırlanmış içerik sayfalarına tüm internet bağlantılı bilgisayarlar üzerinden ulaşılabilmesiyle bu sayfaların yüksek kapasiteli, hızlı ve sürekli internet bağlantısına sahip sunucularda barındırılması hizmetine Hosting adı verilir.

»

Windows işletim sisteminin üzerinde çalışan Web barındırma hizmetidir. Genellikle ASP ve ASP.NET tabanlı programlama dili, veritabanı sunucusu olarak MSSQL / MySQL kullanılmaktadır.

»

Evet. Plesk panel üzerinden de e-posta hesaplarınızı oluşturabilir, FTP şifrenizi değiştirebilir, Alt FTP kullanıcıları oluşturabilir, veritabanınızı yönetebilir, şifre korumalı dizinler yaratabilir ve yedeklerinizi alabilirsiniz.

»

Karegen.com e-ticaret için özellikle bir paketi veya planı tavsiye etmemektedir. Her e-ticaret uygulamasının kendine özgü platformu ve ihtiyaçları bulunmaktadır.

E-ticaret uygulaması için bir paket belirlerken; uygulamanın hangi işletim sisteminde çalışması gerektiği, veritabanı ihtiyacı olup olmadığı, Web alanı ihtiyacı,aylık veri trafiği beklentisi ve gerekli e-posta sayısı gibi parametrelere dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler ışığında en uygun e-ticaret paketini daha kolay tespit edilebilirsiniz.

»

Evet. Satın almış olduğunuz Hosting paketinin değiştirilmesi ile ilgili talebinizi iletmeniz durumunda teknik destek ekibimiz işleminizi gerçekleştirecektir.

»

Firmanıza ait Web sitenizi yayınlayarak hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Moda, yemek, teknoloji, müzik, kitap, vb. içeriklerin olduğu e-ticaret sitesi yaparak veya ürün ve hizmetinizin internet üzerinden tanıtımını yaparak satışlarınızı arttırabilirsiniz. Şirketinize ait e-mail hesabı ile yazışmalarınızı yaparak kurumsal kimliğinizi güçlendirebilirsiniz.  Kendinize ait Blog sayfanızı oluşturabilir,  hobilerinizi, uzmanlık alanlarınızı, seyahatlerinizi vb. paylaşımlarınızı gerçekleştirerek  Blog sayfanızı marka haline getirebilirsiniz.

»

Spam Filter, gelen e-postanın konu ve içeriğini inceleyerek bir skor verir ve tanımladığınız baraj skorun üstüne çıkarsa mailin konu kısmına *SPAM* işareti koyar. Böylece E-posta istemcinize kural tanımlayarak konu kısmında *SPAM* işareti bulunan E-postaları “Junk” klasörüne veya “Gereksiz E-Posta” klasörüne otomatik taşıyabilirsiniz.

»

Çerez, kullanıcıların ziyaret ettikleri web sayfalarında kullanılan tercihleri ve diğer bilgileri depolamaya yardımcı olan kullanıcıların bilgisayarlarına kaydedilen küçük dosyalara verilen addır. Çerezler, belirli sayfalarda kullanıcıların ayarlarını tutabilir, bazen de ziyaretçilerin web sitelerine nasıl ulaştıklarını ve etkileşime girdiklerini takip etmek için kullanılabilirler.

»

Django, Python dili kullanılarak yazılmış ücretsiz ve açık kaynak kodlu web uygulama çerçevesidir. Web geliştiriciler tarafından kullanılan ve web geliştirmeyi kolaylaştırarak basit ve hızlı hale getiren modüller koleksiyonudur.

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için